סיון גוטמן

מדריכה

"מאז ומעולם אהבתי לחקור תרבויות רחוקות, מרתק אותי המפגש הבין תרבותי בין אנשים. אני מתרגשת בכל פעם מחדש לראות את הקסם של המזרח, קסם שנוגע בלבבות של נשים, את ההתאהבות במקומות שאני מרגישה בהם בית שני. החוויה שעוברות הנשים היא כל כך עוצמתית ומשמעותית ואני יודעת שהקסם הולך איתן הלאה. הטיולים של רוני שונים בהרבה מובנים, הם ברמה מאוד גבוהה, מעמיקים ומצד שני מאפשרים מרחב נשימה מה שמאפשר לנשים ליהנות מכל העולמות, לחוות טיול איכותי בקבוצה איכותית ומצד שני  אפשרות לחוות כל רגע ורגע ולא לרוץ מאתר לאתר מבלי לשהות בעוצמת החוויה."

סיון, בוגרת אוניברסיטת ת"א בלימודי תקשורת ולימודי מזרח אסיה מגמת הודו, ובעלת תואר שני בתקשורת מאוניברסיטת חיפה. סיוון מדריכה ותיקה מזה מספר שנים לדרום ומזרח אסיה: הודו, נפאל, סרי לנקה, בורמה וייטנאם.

סיון גוטמן
אביטל וייסלר

תודה לרוני על ארגון טיול מקיף, פורה, מגוון ומתוקתק. תודה על שימת לב לפרטים ותשורות קטנות וגדולות: בנדנה לראש, מגנט עם השם ועוד כהנא וכהנא וסארי מהמם להמתקת סוף הטיול. תודה על מפגשים עם אנשים וסדנאות והקפדה על אוכלים ומלונות. תודה על נהגים וכלי תחבורה טובים. תודה על שהיית ודאגת ברקע ותודה גדולה על סיוון! תודה לסיוון על השיחות הקטנות, על הסבלנות, על הידע המעמיק והרב. על הפיקנטריה והסיפורים. תודה על הוויסות הנכון היכן ומתי לפזר את המידע. תודה על המשחקים. תודה על ההקשבה והאמפתיה לכל אחת ואחת אם זה באוכל ועד לטיפול בפציעה של דליה והטיפול בנו במקביל, מבלי לפגוע במהלך הקולח של הטיול. תודה על המדריכים המקומיים החינניים. תודה על התקשורת הקולחת. תודה על האסרטיביות. תודה על הדיוק וההקפדה על זמנים. תודה לבנות השותפות לטיול על הצחוק והחיוך. על השיחות. על הריענון. על הסקרנות. על ההקשבה. על העזרה והתמיכה. כל הגורמים/הנשים יחדיו, יצרו סינרגיה. והטיול שודרג והועצם, (וללא טיפה של ציניות)

עליזה
עליזה יפרח

טיול מדהים שחוויתי בהודו עם נשים מדהימות - סיוון המדריכה ועל הכל מנצחת רוני סזיר המדהימה שכל מטיילת חשובה עבורה...
תודה לכן ותודה לאל שזכיתי לצאת דרכך בטיול שהיה מאורגן עד לפרטים הקטנים...הודו לה' כי טוב

תמונה16

בוקר אורות לחברות חדשות למסע מושלם ומהנה
המון תודה על כל אחת ואחת
שהביאה את האור שלה המיוחד וזה עשה לכולנו טיול מהנה ומיוחד.
תודה לסיוון האלופה
ותודה לרוני שהאנרגיה שלך הורגשה לאורך כל הטיול
לחיי עוד טיולים והמון כיופים ואוכל טוב

סיון גוטמן
המלצה סיון

הצוות שלנו

ד"ר מיכל ארליך

מנהלת אופרציה

איריס בר

מדריכה

חגית אריאלי שיינפלד

מדריכה

דנה מרזל

מדריכה

סיון גוטמן

מדריכה