דנה מרזל

מדריכה

"כבר 20 שנה אני אוהבת את הודו והודו אוהבת אותי, זו זכות עבורי להעביר את האהבה הזו הלאה ולחוות את המסע יחד עם נשים שלחלקן זו הפעם הראשונה במקום המופלא הזה.

יש משהו קסום ומיוחד במה שרוני מביאה איתה שמאפשר לנשים לחוות חוויה אחרת. הנשים מגיעות מכל הארץ ומשלל קשת החברה בישראל, והחיבורים הנוצרים בניהן מרגשים אותי בכל פעם מחדש"

דנה, בוגרת החוג ללימודי מזרח אסיה ובעלת תואר שני בו התמחתה בהודו בדגש על שפה, ספרות ופילוסופיה הודית. דנה טיילה בהודו תקופות ממושכות בהן אף התמחתה ב – לימודי סנסקריט 🙂 מדריכה ותיקה לתת היבשת ההודית, מרצה בפורומים שונים על הודו ותרבותה.

תמונה19
אמירה משה (הודו- פסטיבל האור 2018)

להודות לכמה אנשים ולפרגן לאחת ויחידה רוני סזיר מ״דרך נשית״. תודה על טיול מושקע, עם המון מחשבה, על תמורה מלאה לתשלום, תודה על בתי המלון, על המדריכים המקומיים. מעולם לא קרה שנקשרנו כל כך למדריך מקומי כמו למדריכים ההודים. תודה על הקשר היומיומי שלך עם הקבוצה והדאגה לכל בקשה, תודה על העצות, תודה ענקית על מסלול מדהים שחובה לחוות אותו. תודה שהתעקשת איתי ושכנעת אותי להצטרף. תודה לחבורת בנות מופלאות. לטייל איתכן זו הייתה זכות גדולה מאד. ולאחת ויחידה דנה המדריכה המיתולוגית, המופלאה, המקצועית, הדגולה, האחת ויחידה. שמביאה כל כך הרבה כבוד למדינת ישראל בהודו. תודה לנעמה, משוש חיי, שהנעמת לי את הטיול וגרמת לי לחוש ברקיע השביעית. הודו להשם כי טוב עם ״דרך נשית״ בניהולה של רוני סזיר. בשייט על הגנגס וחשות את קדושת הנהר.

דנה מרזל
טובה כהן

"דנה - המדריכה שלנו, היא המדריכה המיטבית להודו: אוהבת את הודו ומצליחה להעביר את אהבתה אלינו-המטיילים. דואגת לכל פרט ופרט, מקילה עלינו ככל יכולתה, מלמדת אותנו בסבלנות מעודדת, אופטימית, והכי הכי... יודעת לספר סיפורים מעניינים ומותחים על האלים הרבים וכל עוזריהם. מדברת חופשי עם ההודים בשפתם וגם הם מעריצים אותה ומכנים אותה צ׳אצ׳י בכבוד רב. אם לנסוע להודו -אז איתה".

דנה מרזל
שרי אלבגלי

"זכרונות טובים מהטיול שלי עם דנה לדרום הודו -אכן מדריכה מעולה"

דנה מרזל
דורית גודמן

"ממליצה בחום לנסוע ב"דרך נשית" עם דנה מרזל"

דנה מרזל
ברכה מושונוב

דנה היא אדם מיוחד מדריכה נפלאה ואמיצה,
חיה את המקום האנשים ומלאה כרימון. אין כמו הודו לנשמה.
ממליצה בחום.

כוכי
כוכי צפרי (הודו הקלאסית ומרגלות ההימלאיה 2017 )

רציתי להודות לך על הטיול המופלא להודו, על הארגון המתוקתק על כל פרטיו, על הצוות המקומי המופלא שהיה לצידנו לכל אורך הטיול בנעימות, באדיבות ובחיוך שאינו נגמר וכמובן לאחת והיחידה, המדריכה הנפלאה דנה מרזל, שאין שני/ה לה, בעלת הידע האינסופי, האנושיות שבה והדאגה הבלתי פוסקת לכל אחת ואחת באשר היא. היא הגישה לנו את הודו מנבכי נשמתה העמוקה והציגה לנו את הודו בעלת הפנים הרבות והמגוונות. הודו הססגונית, בעלת מגוון אמונות ודתות שלכל אחד המקום השמור לו, את הודו היפה מבחוץ ובעיקר מבפנים, הודו הצבעונית, הרעשנית בכבישים, הטעימה בחריפותה, המלוכלכת, היפה, הכואבת אבל יחד עם זאת- את הודו האדיבה, בעלת סבר פנים יפות, את תושביה העדינים, השקטים והשלוויםניתן להוסיף ולהלל ולכן אסיים שוב בתודה מקרב לב,

אירית
אירית פרידנזון (הודו הקלאסית ומרגלות ההימלאיה 2017 )

ברצוני להודות לך על טיול של שיכרון חושים בהודו הקסומה, על ארגון ושימת לב לפרטי פרטים,על הפתעות קטנות באמצע הדרך. על הדרכה מעולה של דנה, על תכנון מדוקדק, מעניין ומפתיע של האתרים, על בחירת בתי המלון המפנקים והמיוחדים, כלי הרכב המגוונים שעמדו לרשותינו, המדריכים המקומיים.  המפיקה ההודית, סוצ'י היקרה- תודה על ההתייחסות לכל דבר שעלה, על ביצוע מושלם.

תודה לבנות בקבוצה בכלל וכל אחת בנפרד- על הרוח הטובה, המשתפת והשמחה לאורך כל המסע.
ולך רוני, שניצחת על כל אלה, תודה מכל הלב.
הגשמתי חלום וכבר מצפה לטיול הבא לדרום. כל הכבוד לך ולצוות המובחר שלך.

דנה מרזל
המלצה דנה

הצוות שלנו

מיכל ארליך

מנהלת אופרציה

חגית אריאלי שיינפלד

מדריכה

דנה מרזל

מדריכה

סיון גוטמן

מדריכה