בואי, יהיה כיף!

השאירי פרטים ונחזור בהקדם

טיול נשים לצפון הודו

מסע ייחודי של רוח, טבע, תרבות ואחווה נשית

הטיול מתאים גם ל:

שלפי את האישה הפראית שבך-

שלפי את האישה הפראית שבך – מסע נשי ,למרגלות פסגות ההימלאיה המושלגות, עם תחילתו של הסתיו – מזג אויר מושלם. 
דלהי, הטאג' מאהל, רישיקש על גדות הגנגס, דהרמסלה- מקום מושבו של הדלאי למה, נופים יפיפיים של הרים מושלגים, במקום הקסום והירוק הזה נתחבר לטבע פראי, נטייל ביערות וננשוף אוויר צלול בנוף הררי , מפלי מים, כפרים, מפגשים ייחודיים עם נשים, ארמונות מקדשים, תרבות הינדית וטיבטית שווקים ססגוניים סדנאות ועוד.

אנו מאמינות כי הדרך הטובה ביותר לחקור תרבויות חדשות היא דרך מפגשים אישיים עם אנשי המקום בשילוב סדנאות חווייתיות המעניקות טעימה  מאורח החיים ההודי הכל כך מיוחד.

תוכנית הטיול

בהתרגשות רבה נתכנס בשדה התעופה בשעות הערב ונמריא בטיסת לילה  (22:10) של אייר-אינדיה ישירות להודו, אל עבר מסע ייחודי של רוח, טבע, תרבות והעצמה נשית. ננחת למחרת בבוקר בדלהי.

בשעות הבוקר ננחת בשדה התעופה של דלהי, נמשיך לטיסת פנים לאמריצר. אמריצר המקום הקדוש ביותר לבני דת הסיקים, שם ממוקם מקדש הזהב. נתוודע לדתם של הסיקים, לטקסיהם ולמיתולוגיה שסביב המקדש המיוחד . נלון באמריצאר.

מוקדם, לפנות בוקר, נצא אל עבר המראה המופלא של מקדש הזהב. המקדש מוקף חומות שיש לבנות וממוקם בלב בריכה, אשר משקפת  בבוּאתו הזהובה– יחד נוצר מראה קסום שכאילו הופיע מתוך אגדה עתיקה. נלווה את עולי הרגל והמאמינים המקומיים אל עבר המקדש, נצפה בטקסי הבוקר הייחודיים שלהם, ונאזין לתפילותיהם שמשרות על המקום תחושה של התעלות רוחנית. נבקר במטבח הענק הפועל 24 שעות ביממה ומבוסס על המוני מתנדבים המאכילים מדי יום ביומו אלפי סועדים.

לאחר הביקור במקדש הזהב, נעלה על רכבים פרטיים מפנקים ונתחיל במסענו אל עבר ההימלאיה ההודית! בדרכנו נפגש לראשונה עם הנופים, עוצרי הנשימה, של מרגלות ההימאליה. בשעות הצהרים נגיעה לדהרמסאלה, שפירושה, מקום מושבה של התורה הבודהיסטית. דהרמסאלה היא מקום מושבו של הדאלי לאמה, והמנהיגות הטיבטית הגולה בהודו. לאחר התארגנות במלון נצא לסיור ראשוני, נתהלך ברחובות שובי לב בין תיירים, נזירים ונזירות בודהיסטים.

 

נשהה בדהרמסאלה הקסומה. נלמד פילוסופיה בודהיסטית, נתנסה ונטמע ברוחניות הטיבטית. נבקר במקדש המרכזי של הדלאי למה, ונראה כיצד העם הטיבטי משמר את דתו ותרבותו בגלות שבהודו, לאחר כיבוש טיבט על-ידי סין. נבקר בכפר האומנויות הטיבטיות נורבולינקה ובבית הספר לילדים שם משמרים את התרבות הטיבטית. בנוסף, נשתתף בסדנת עיסוי ובסדנת אוכל , נאכל אוכל טיבטי מעולה, נתהלך ביערות, ונשוטט בין חנויות מרהיבות של עבודות יד טיבטיות וקשמיריות.

בבוקר נצא אל עבר העיר צ'אנדיגאר, הקרויה על שמה של האלה "צ'אנדי". זוהי העיר הנקייה והמתוכננת ביותר בהודו אשר ידועה בזכות האדריכלים הבינלאומיים שהשתתפו בתכנונה (וביניהם לה קורבוזיה ואלברט מאייר). נבקר  בגן הפסלים הממוחזר והמפורסם נק צ'אנד – על שטח של 200 דונם ניתן לפגוש דמויות העשויות מפסולת ממוחזרת ומחומרים אורגניים.

היום ניסע במורדות ההימלאיה על עבר רישיקש, בירת היוגה העולמית, ממלכת הניו-אייג' והרוחניות. רישיקש הקסומה שוכנת על גדות נהר הגנגס הקדוש והעוצמתי, אליו נוהרים מיליוני עולי רגל הינדואים המאמינים שהטבילה בו תטהר אותם מחטאיהם ואף תקרב אותם אל עבר ההארה. רישיקש התפרסמה בזכות להקת הביטלס, אשר פגשו שם את הגורו.

מהרישי מהשי יוגי. לאורך השנים הפכה העיר למוקד תיירותי ורוחני שמושך אליו מורי יוגה ומבקרים מכל העולם.

נשהה במלון על גדות הגנגס.  לאורך סוף השבוע, נצפה בריטואלים המתקיימים בכל יום על גדות הגנגס, בפרושים ההודים (סאדואים) המשתכנים לצד הנהר, נלמד פילוסופיה הודית ונתרגל יוגה. בנוסף, נבקר בהארידוואר, השער (דוואר) לאל (הארי) ונשתתף שם בחוויה המפעימה והייחודית של טקס הארטהי, המוקדש לאלת הנהר -הגנגה. בכל ערב בשעת השקיעה המאמינים משליכים פרחים לנהר הגנגס, הכוהנים מזמרים מנטרות ותפילות, ומנחות אש מוגשות לאלה. ניתן יהיה לקבל עיסויים (בתוספת תשלום).

השכם בבוקר נצא לנסיעה לדלהי, עיר הבירה של הודו, עיר ססגונית וסואנת. נראה את המבנים המפורסמים שלה – שער הודו ובנייני הממשל, שנבנו על-ידי הבריטים בתחילת המאה ה-20. נבקר במקדש אקשרדהם.

ניסע לאגרה, נבקר בטאג' מאהל, אחד משבעת פלאי עולם – המונומנט המרשים שבנה הקיסר שאה ג'אההון לאישתו האהובה. הטאג' יפה במיוחד (בשל האור המיוחד) בשעת הזריחה והשקיעה. נבקר בחנות תבלינים ובמפעל בו ידגימו לנו את האמנות המיוחדת כל כך של שיבוץ אבני החן בשיש, כפי שראינו בטאג'.

נחגוג את מסיבת סוף הטיול.

נלון באגרה.

בשעות הבוקר ניסע לדלהי לשדה התעופה. נפרד מהודו האהובה, ונטוס בחזרה לישראל שלנו. ננחת בישראל בשעות הערב (20:25).

תאריך ומחיר

 | מחיר: $ 3765 |

*בהרשמה מוקדמת עד ל – 13.4.24

לאחר מכן יעלה המחיר ל 3965$

*חדר ליחידה – תוספת של 850$

יציאה: 1.8.23 - חזרה: 10.8.23

מדריכה: חגית אריאלי שיינפלד | מחיר: $3,550 | בסוכות

המחיר כולל:

טיסות

ישירות וטיסות פנים (כמפורט בתוכנית)

כלכלה

ארוחות בוקר וערב עשירות

לינה

מלונות הטובים בנמצא בדר"כ 5 כוכבים

תחבורה

אוטובוס תיירים מפואר,סירות,ריקשות

צוות ברמה גבוהה

מדריכה ישראלית, מדריך מקומי, מלווה (לקב מעל 20)

מחיר גלובלי

כולל סדנאות,מופעים,אתרים וטיפים לכל נותני השירות

מפגש הכנה

הדרכה והיכרות לפני הטיול

על הצוות

ד"ר מיכל ארליך

מנהלת אופרציה

נעים להכיר

החזון החל מרגע קסום של השראה, אותו חוויתי כשישבתי מתחת לעץ קוקוס בכפר קסום בהודו מול נוף מרחיב לב של ים אינסופי וחוויתי אושר מזוקק.
חלמתי, מאותו הרגע להביא נשים לחוות איתי את הקסם הזה אותו רגע שלא אשכח לעולם הפך מחלום למציאות נפלאה אותה אני חייה כבר מעל שני עשורים כשהחלום הזה קרם עור וגידים לא שיערתי את השפע שיגיע אל חיי, שפע של נשים מרתקות, חכמות, עמוקות שייצרו יחד חיבורים כל כך מרגשים. שפע של רגעי צחוק, התרוממות רוח אוכל משובח, חיבור אל הגוף והרוח שפע של מכתבי תודה מרגשים שאני שומרת שפע של אהבה, שפע של הוקרה על הזכות שלי להוביל נשים אחרי ליבן.

מדוע נשים בוחרות דווקא ב"דרך נשית"?

נשית – מקבלת, מאפשרת ומשחררת. חשוב לנו שתהני ונעשה הכל לשם כך.

הבלתי מתפשרת בבחירת המסלולים, הטיסות ובתי מלון מפנקים הטובים בנמצא.

מקצועיות בעלות ניסיון והיכרות מעמיקה עם התרבות והאנשים. נבחרו בתשומת לב, מביאות איתן אהבה גדולה להנחיה ואישיות כובשת.

רוני ידועה כמי שבונה כל טיול, עם דגש והתכווננות על אחווה נשית.
החיבורים המרגשים בין נשים שעוברות יחד חוויה מרגשת, מלאה ברגעים של צחוק, אושר, חיבור, השראה, חוויה ואף הופכת לחברות של שנים.

מפגשים עם נשים פורצות דרך, אמניות מעוררות השראה  נשים מקומיות.

בין הדרכה צמודה לצד עצמאות וחופש, אנחנו מאמינות כי טיול טוב מאפשר מרחב נשימה והפנמה.

מעל לשני עשורים בהן פגשנו אינספור נשים שעברו חוויות מרגשות ובלתי נשכחות, מה שמוביל אותן להמשיך לטייל להשתתף שוב ושוב אל יעדים קסומים חדשים.

שימת דגש על הנוחות והביטחון האישי – כלי רכב חדשים וממוזגים. צוות קרקע מקצועי.

נשים רבות משתפות כי בעקבות הטיול והמפגש עם אורח חיים שונה לגמרי,  זכו לעשות שינויים ופריצות דרך בחייהן האישיים.

קצת מהחוויה שמחכה לך

מטיילות מספרות

חשוב לדעת

 • טיסות ישירות להודו (כולל מיסים) טיסת פנים – דלהי  – אמריצאר
 • בתי מלון  מפנקים הטובים בנמצא
 • חצי פנסיון + בקבוקי מים מנרלים במהלך הטיול
 • אוטובוס תיירים חדיש וממוזג. באיזור ההימלאיה – רכבים נוחים וחדישים
 • מדריכה ישראלית
 • מדריך מקומי דובר אנגלית
 • טיפים לנותני השרותים בהודו
 • כניסות לכל האתרים
 • סדנאות כמפורט בתוכנית:
  • שיעור בישול הודי.
  • שיעור יוגה ומדיטציה ברישיקש
  • סדנת עיסוי בדהרמסלה

  הכי חשוב – אוירה נעימה, מקבלת, מאפשרת ומשחררת

 • שתייה והוצאות אישיות
 • אשרת כניסה להודו.
 • חיסונים לפי צורך
 • בדיקת קורונה אם נדרש
 • ביטוח נסיעות – בריאות ומטען (חובה על הנוסעת לעשות זאת רצוי מיד עם ההרשמה!).
 • טיפ למדריכה הישראלית כראות עינכן (נהוג כ – 4 – 5 $ ביום)

סוד קיסמה של הודו עלול להיות לנו לעיתים לרועץ. הודו היא מדינת עולם שלישי,

מפגש או פעילות שנקבעה, יכולים להשתנות. אנו נעשה הכל להצלחת הטיול ולקיום כל הפעילויות הרשומות אולם יש לקחת בחשבון שבהודו ההתנהלות היא שונה, לפיכך לא רשמנו את כל הפעילויות המתוכננות. התוכנית גדושה.