מטיילות מספרות

רותי בן עטיה
רותי בן עטיה
(הודו 2022)

חזרנו השבוע מטיול, המסע היה מושלם! רובנו חוו את הודו בפעם הראשונה - התחושה הייתה שאנו בידיים הטובות ביותר, שמשהו דואג ושומר עלינו כל הזמן.
חזרנו מלאות חוויות מורשמות מהעולם המיוחד הזה ואסירות תודה לרוני וחגית שעשו כמיטב יכולתכן בהתאמה לזמן הודו להפוך את המסע למסע שיישאר חקוק בלב.

תמונה2
שושי שירי
(הודו 2015)

רוצה לומר לך תודה ענקית! מעבר לחוויה העמוקה שמותיר בי מסע זה חייבת לציין את המקצועיות הבלתי מתפשרת שבאה לידי ביטוי בפרטים הקטנים ביותר יצאתי להמון טיולים אך את הטיול עם דרך נשית והמדריכה שהיא גורו בפני עצמה אנצור בליבי לנצח.

 

תמי בצלאלי ,
תמי בצלאלי
(הודו - 2022)

הטיול שלך היה בשבילי מתנה לחיים.
אני שוקלת ברצינות לתת אותה הלאה

תמונה4
ענת רביב
(הודו 2015)

אני כבר 3 שנים אחרי חוויה כזו שלא נשכחת ולא תשכח וכל תגובה חדשה מחזירה אותי שוב . שאפו לרוני סזיר ולכל הצוות שלה

אורלי
אורלי שלמה
(הודו 2013)

הטיול להודו שונה ביותר מכול טיול אחר שעברתי אי פעם בחיי! מיוחד עשיר מעניין מאוד מקומות מקסימים בתי מלון ברמה גבוהה המדריכה אחת ויחידה. מדהימה! אם אתן חושבות לטוס ולטייל בהודו, "דרך נשית" זאת הדרך!!! תודה רבה לך רוני על חוויה נהדרת שעברתי ואשמח לטייל איתך שוב למקומות אחרים 

מטיילות מספרות
ריקי חוג'ה
(הודו 2017)

נשים צריכות לחוות על בשרן את מה שחווינו בטיול להודו כדי להבין למה אנחנו כל כך מפרגנות ל"דרך נשית" לרוני האלופה ולצוות המדריכות המנצח שלה. כל מילה לא תספיק כדי לתאר את ההנאה הצרופה שחווינו בטיול. כתבה אחת הנוסעות "טיול של מלכות" .   אז קדימה נשים לכל אחת מכן מגיע גם פסק זמן לעצמך, תרשמי לטיול ותפרגני לעצמך.

בטוח שלא תתחרטי".

מטיילות מספרות
ריקי קידר
(הודו 2013)

כולנו הרווחנו מהטיול, הבוגרות שבינינו קיבלו תובנות הצעירות קיבלו הכוונה ויעוץ וכולנו ביחד בחוויה שאין כמוה

שרון בן דור
שרון בן דור
(הודו 2022 )

טיול בלתי נשכח! פעם ראשונה בהודו והיה מושלם.
כל כך נהניתי מחגית (המדריכה) ורוני .
ממליצה בחום לב. לא לשכוח לרשום אותי לטיול שנה הבאה

יהודת
יהודית יניב
(הודו 2008)

רוצה להגיד תודה, לכולכן על המסע שעשיתי איתכן ובלעדיכן מסע בארץ קסומה, גדושה ופוריה שמביאה כל אחד בדרכו לחוויה פגשתי כל אחת מכן, ביחד ולחוד עם רגשות מעורבים בפחד ונוחות בוגרות, מטופחות,יותר או פחות כאלה שחיוך על שפתותיהן, וכאלה שעיניהן אומרות יש שמיד ניצת ניצוץ של קשר וקרבה יש שרק אחרי זמן,קילפנו הקליפה לכל אחת יש מקום וזה המיוחד בעיני שדרך כל אחת מכן, ראיתי את מסע חיי את הדברים שמרגיזים ואת החיבור, האהבה, וכל הדברים הטובים ועל כל אלה, רוצה אני להודות כי רק דרככן יכולתי את זה לחוות. לסיום, לך רוני, תודה על ההזדמנות להפוך את החלום לממשות תודה וחיבוק גדול גדול

אירית
אירית פרידנזון
(הודו 2017 )

ברצוני להודות לך על טיול של שיכרון חושים בהודו הקסומה, על ארגון ושימת לב לפרטי פרטים,על הפתעות קטנות באמצע הדרך. על תכנון מדוקדק, מעניין ומפתיע של האתרים, על בחירת בתי המלון המפנקים והמיוחדים, כלי הרכב המגוונים שעמדו לרשותנו, המדריכים המקומיים. על ביצוע מושלם!!
תודה לבנות בקבוצה בכלל וכל אחת בנפרד- על הרוח הטובה, המשתפת והשמחה לאורך כל המסע .  ולך רוני, שניצחת על כל אלה, תודה מכל הלב. הגשמתי חלום וכבר מצפה לטיול הבא לדרום. כל הכבוד לך ולצוות המובחר שלך

מטיילות מספרות
מרב סגל
(הודו ה 2008)

תודה על הטיול הנפלא
תודה על שאפשרת לי להכיר את הודו הכרות ראשונית
הטיול רק עשה לי חשק לעוד ועוד
תודה על התנאים המעולים שהיו בטיול
האוטובוס הממוזג, המלונות המעולים
על הבחירה הנכונה בהדרכה המצויינת
בתכנון המדוקדק והאפשרות להכיר נשים מיוחדות
אשמח לצאת לעוד טיול במקומות נוספים

 

מטיילות מספרות
אתי גורן
(הודו 2011)

נשים נפלאות, עצומות, חזקות, יפות, רגישות, תומכות, חכמות, מצחיקות, סקרניות, סוחרות, סבלניות, סובלניות, מאפשרות - נשים שנאספו בדרך ונקשרו לאגודה אחת כמו זר פרחים צבעוני המבשם את סביבתו בריח משכר. תודה לך רוני על הכול - אנחנו יודעות שהיית שם - בארץ - יחד איתנו ממקום של דאגה שנקבל את המיטב. חברותיי, תודה לכל אחת מכן מכל הלב

מטיילות מספרות
חווה בן אבו
(הודו 2022)

הייתי בטיול, נהניתי מהידע ומהסיפורים המרתקים לאורך כל הטיול מהמדריכה המרתקת חגית. רוני סזיר, אישה מקסימה ואשיות מיוחדת שעמדה בכל ההתחייבויות: מלונות פאר, מדריכים מקומיים מעולים  הפרטים הקטנים שעושים את זה למנצח. הצטרפתי לטיול כאישה שומרת מסורת ורוני דאגה שנגיע לפני השבת לבתי מלון.

כוכי
כוכי צפרי
(הודו 2017 )

רציתי להודות לך על הטיול המופלא להודו, על הארגון המתוקתק על כל פרטיו, על הצוות המקומי המופלא שהיה לצידנו לכל אורך הטיול בנעימות, באדיבות ובחיוך שאינו נגמר וכמובן לאחת והיחידה, המדריכה הנפלאה דנה מרזל, שאין שני/ה לה, בעלת הידע האינסופי, האנושיות שבה והדאגה הבלתי פוסקת לכל אחת ואחת באשר היא. היא הגישה לנו את הודו מנבכי נשמתה העמוקה והציגה לנו את הודו בעלת הפנים הרבות והמגוונות. ניתן להוסיף ולהלל ולכן אסיים שוב בתודה מקרב לב

מטיילות מספרות
יעל דותן
(הודו 2014)

בשנת השבתון שלי אני מתחילה לחשוב על נסיעה להודו, אבל עם מי? בעלי מכריז שלעולם לא ידרוך שם....חברותיי צוחקות ואפילו לא מהרהרות באופציה

את בת 54, אל תשכחי הן מנסות להוציא את הרוח מהמפרש הרעוע גם ככה.... חייבת לומר כי המפגש פנים אל פנים אתך רוני, ועם מיכל הרגיעו אותי רק מעט.

הרגשתי פעם ראשונה שאני מהמרת.....היום אני 10 ימים אחרי השיבה מהודו- (למילה "שיבה" כבר יש משמעויות חדשות...) בהודו השתנו לי משמעויות הזמן והכסף....לחברותי ששואלות אם נחתתי , אני עונה שרק הגוף והמזוודות נחתו. הראש עוד לא. רוני- לא יאומן איך חשבת על כל פרט בטיול, מרכב ממוזג ונוח, דרך המקומיים ששכרת כדי שיגנו עלינו, ויזרזו כל תהליך שאפשר בהודו... מלונות מפנקים, התנסויות בעיסוי ,בבישול ומה לא. כמה נועם ולארג'יות הפגנת לפני הטיול, בכל דבר מושקעת מחשבה תחילה ותחושת הנדיבות פזורה באויר כמו ניחוח בושם יקר, זה היה מסע מרתק!!! אלף תודות לכן לא יספיקו.

ציפי
ציפי יערי
(הודו 2022)

הודו אוהבת את כולם ואנחנו אהבנו לחוות אותה מכל כיוון ,בהנהגתן של רוני סזיר וחגית שיינפלד הראל, צוות לעניין!! במלוא מובן המילה. בעזרתכן הפרטים הקטנים הפכו לטיול ענק . תודה רבה לכן ולכל הנשים המדהימות במסע הסופר מיוחד הזה.

איילת
אלה ממן
(הודו 2017)

הודו- חווית חיי חוויה המורכבת בראש מהעומדת בראש- רוני סזיר
כפי שאת רוני, כך נראה גם הטיול להודו של "דרך נשית", דרך שתחילתה סימני שאלה רבים ובמהלכה הנאה צרופה.  הנאה וחידודם של כל החושים. הדרכה מושלמת, מקומות בצפון הודו שקשה הפרידה מהם. ריחות שונים, מאכלים לאניני טעם. צבעוניות מגוונת. עושר מול עוני. תושבים מסבירי פנים. ובסופו של כל יום- בתי מלון מפוארים. תקצר היריעה מלתאר את טיול חיי שכל פיסה בו היתה מלאת מחשבה, מלאת נתינה ומלאת רצון לגרום לנו, המטיילות, להפיק ולהנות

לביאה
לביאה שלו פישר
(הודו 2016)

זה היה טיול שהיווה עבורי את דלת הכניסה הראשונית להודו, אך ללא ספק לא הפעם האחרונה
ההחלטה שלי לצאת למסע הזה, באמצעות ״דרך נשית״, הייתה החלטה מעולה.
את רוני, דאגת לכל, הקשבת לכל בקשה, ריככת כל טענה, על מנת שלקבוצת הנשים , תהיה חוויה מיוחדת וחד פעמית,  הצלחת בזה!
המסע עם "דרך נשית" להודו בתקופת פסטיבל האור היה חוויה בלתי נשכחת עבורי והשאיר לי טעם של עוד ,המון תודה רוני יקרה שניצחת על התזמורת בהרמוניה מושלמת.

אתי
אתי יעקובי בר נתן
(הודו 2022)

רוני סזיר , שבחרת להוציא טיולי נשים לא ידעת אז בוודאי כמה את משמחת וממלאת בטיולייך משאלות לב. היית לי השנה בדיוק במקום הנכון וזכות היא לי להשתתף כחלק מהנוסעות שלך.

אילנה
אילנה קדים
 (הודו 2012)

לנסוע להודו ולראות בעצמי, הודו ריתקה והפחידה אותי בבת אחת.
לא בהיותי אישה בשנות ה-20 שלי מוכנה לכל הרפתקה, רציתי לראות את הארץ, לטעום אותה, להרגיש אותה, להריח אותה, לחוות אות ,,,, כולם צחקו עליי
ובכן רוני מדרך נשית הצליחה לעשות בדיוק את זה...למזג את היופי עם העונג הפינוק עם החספוס; הקושי עם הקלות
ברוכים הבאים לחוויה ההודית הטובה הטובה ביותר בחייכם!!  מלונות יוקרה, אתרי ספא מפנקים, קניות.....
כל הצרכים שלך מסופקים, החל מבקבוקי מים ללא הגבלה באוטובוס (הכרחי לחלוטין!) ועד מלונות יפים לחלום לילה מפואר משם אחרי כל מה שאתה רואה ומרגיש במהלך היום  יוגה, טיולי פילים, אשרמים, שיעור בישול ועיסוי... הכל בחוויה המפוארת הזו שדרך נשית מספקת.
שאלתי את עצמי מיליון פעם - למה חיכיתי כל כך הרבה זמן???? אל תחכי... קבל את המילה שלי על זה ולך עכשיו!

 

מטיילות מספרות
וייאטנם- מיכל אל על
מטיילות מספרות
ענת הולי
מטיילות מספרות
מיכל אל על+בת שבע+ אסתי דבש
מטיילות מספרות
אמירה משה
מטיילות מספרות
אתי-דהן-בעקבות-אמירה-משה-(1)
מטיילות מספרות
המלצות--ממטיילות-שחוו-מס
מטיילות מספרות
אתי-דהן-בעקבות-אמירה-משה